ЛННЦ ПО

Львівський навчально-науковий центр професійної освіти

Викладачі ЛННЦ професійної освіти НПУ ім. Михайла Драгоманова провели педагогічні студії для працівників профтехосвіти

У читальній залі науково-педагогічної бібліотеки відбулися педагогічні студії для педпрацівників ЗП(ПТ)О Львівщини. Їх органіхували Львівський навчально-науковий центр професійної освіти Українського державного університету ім. М. Драгоманова, Львівський державний Палац естетичного виховання учнівської молоді та Львівська обласна науково-педагогічна бібіліотека.

Доцент кафедри теорії і методики технологічної освіти, доктор педагогічних наук, старший дослідник Львівського ННЦ УДУ Українського державного університету ім. М. Драгоманова Лідія Сліпчишин ознайомила учасників студій з методикою визначення груп здібностей і показала, як застосувати методику у навчально-виховній педагогічній діяльності.

Кандидатка психологічних наук, розробниця інноваційного психологічного інструментарію та дзвінок з метафоричних асоціативних карт (МАК), автор і ведуча психологічних ігор, сертифікований тренер-методист (бізнес- та соціально-психологічних тренінгів), експерт у галузі навчання персоналу, викладач ЛННЦ Ірина Матійків та сертифікована тренерка соціально-психологічних та бізнес-тренінгів, кандидатка психологічних наук, консультантка у методі позитивної психотерапії, ведуча трансформаційних ігор, тренерка центру «Психологія для професіоналів» Надія Медвідь розповіли про палітру емоцій, які може переживати людина, як вони впливають на особисте та професійне життя та провели тренінг “Емоції у час війни. Управляємо собою.”

Д

+17

All reactions:

69Світлана Василина Гейко, Ірина Матійків та ще 67

24 Лютого 2023

Автор: