ЛННЦ ПО

Львівський навчально-науковий центр професійної освіти

Відбувся брифінг за результатами проекту «Створення Центру вітражного мистецтва на базі ДНЗ «Львівське ВПХУ»

Брифінг щодо результатів діяльності Центру вітражного мистецтва відбувся на базі ДНЗ «Львівське ВПХУ». Участь у заході взяли учасники проекту, зокрема експерти – директор Львівського навчально-наукового центру професійної освіти НПУ ім. М. Драгоманова Михайло Копельчак, доцент цього закладу Тетяна Якимович, а також незалежні експерти – представники ЛННЦ Юлія Колісник-Гуменюк і Оксана Дубовик.

Обговорення проекту стосувалося різних аспектів створення та діяльності Центру вітражного мистецтва, про які повідомили Ігор Голуб (координатор), Христина Семанів (креативний менеджер), Оксана Дуфанець та Олена Погребняк (наставники допрофесійної підготовки),  Наталя Денькович (незалежний експерт, представник НУ «Львівська політехніка»).

Внутрішній моніторинг проекту здійснювали експерти М. Копельчак, Т. Якимович як інформаційно-регулятивний супровід проекту щодо створення центру вітражного мистецтва на базі ДНЗ «Львівське ВПХУ» для збереження та розвитку культурної спадщини українського вітражу. Для організації внутрішнього моніторингу нами застосовано алгоритм, компонентами якого були формування мети і завдань моніторингу; складання програми, добір інструментарію для проведення моніторингу; організація дослідження (складання плану, визначення терміна проведення і реалізація дослідження у спланованому режимі);  збір даних, проведення спостережень за обраними методиками; обробка та аналіз даних.

Нагадаємо, Львівський центр виступив партнером проекту «Створення центру вітражного мистецтва на базі ДНЗ «Львівське ВПХУ», який втілюється в життя завдяки гранту від Українського культурного фонду. Ініціатива спрямована на діяльність щодо збереження та розвитку культурної спадщини українського вітража. Тривалість проекту –  8 серпня – 8 листопада 2019 року.

13 Листопада 2019

Автор: