ЛННЦ ПО

Львівський навчально-науковий центр професійної освіти

Відбулися курси підвищення кваліфікації в Навчальному центрі Нацгвардії

У Навчальному центрі Національної гвардії України (м. Золочів) завершилися курси підвищення кваліфікації, що тривали з третього до 25 січня. Навчальні заняття зі загальної та професійної педагогіки, методики викладання, ділового мовлення, документознавства, інноваційних технологій навчання, основ психологічної грамотності тощо провели викладачі Львівського навчально-наукового центру професійної освіти НПУ імені М. Драгоманова.

Більшість слухачів курсів – учасники бойових дій, володіють іноземними мовами, пройшли навчання на Яворівському полігоні з американцями.

25 січня ці 22 офіцери-викладачі та начальники модулів отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації за програмою «Інноваційні навчально-виховні технології викладання» під час наради офіцерів управління та командирів підрозділів.

Свідоцтва державного взірця вручили директор Львівського навчально-наукового центру професійної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова, кандидат педагогічних наук, доцент Михайло Копельчак і начальник Навчального центру НГУ, полковник Михайло Кулик.

Суттєву підтримку в організації та проведенні курсів надали заступник начальника Навчального центру НГУ по роботі з особовим складом, полковник Володимир Удовиченко, старший офіцер з методичного та матеріального забезпечення навчального відділу, лейтенант Оксана Панчик.

Начальник центру НГУ Михайло Кулик підкреслив значення освіти для офіцерів, які готують фахівців для нашої держави, подякував освітянам Львівського центру за фаховість і ефективне спілкування.

«Викладачі нашого Центру задоволені співпрацею з Навчальним центром Нацгвардії, який є взірцевим закладом, що популяризує високі стандарти військової освіти, – зазначив директор ЛННЦ ПО НПУ ім. Драгоманова Михайло Копельчак. – Ми вчили і самі вчилися у військових, адже у цьому закладі налагоджена навчально-виховна робота на найвищому рівні. Сподіваємося на майбутню співпрацю».

Викладачі Львівського центру не тільки проводили заняття, а й мали можливість ознайомитися з технічним забезпеченням Навчального центру – комплексним тренажером екіпажів БТР-4Е, бойовим модулем БМ-7 (Парус), навчально-діючим тренажером БТР-60ПБ та автомобільним тренажером підготовки водіїв вантажного автомобіля КРАЗ. Цікавою є історія закладу, про яку довідалися в музеї Навчального центру, який бере початок від Навчального загону, що був створений 66 років тому. Музей живий, оскільки поповнюється новими експонатами, зокрема – про участь в АТО. Найзворушливіша з музейних речей – баночка з невеличкими заощадженнями (37 грн 36 коп.), яку п’ятирічна дівчинка передала, щоб підтримати військових.

26 Січня 2018

Автор: