ЛННЦ ПО

Львівський навчально-науковий центр професійної освіти

В Навчальному центрі розпочались заняття з підвищення кваліфікації військовослужбовців

Начальники модулів та офіцери-викладачі за напрямками підготовки Навчального центру НГУ розпочали навчання курсу підвищення кваліфікації.
Щоб крокувати в ногу з часом потрібно постійно вдосконалюватися, саме тому на запрошення командування Навчального центру НГУ викладачі Львівського навчально-наукового центру професійної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова розробили курс занять, у якому навчатимуть теоретичних та методичних основ підвищення якості професійно-практичної підготовки військовослужбовців.
Дане навчання допомагає у формуванні та підтриманні професійно спрямованої мотивації до виконання завдань з ефективного та якісного засвоєння навчального матеріалу в обсягах програм підготовки. 
“Такі заняття є дуже корисними, вони допомагають кожен раз дізнаватися про нові шляхи оптимізації навчального процесу та підвищувати свій професійний рівень” – зазначив молодший лейтенант Ігор Шинфельд.
Ці знання надалі допомагатимуть військовослужбовцям покращувати методики викладання, використовувати здобуті уміння та практичні навички для виконання обов’язків за посадами, а також досягнути максимального результату під час втілення отриманих знань на практиці.
Група інформації та комунікації Навчального центру НГУ

11 Січня 2018

Автор: