ЛННЦ ПО

Львівський навчально-науковий центр професійної освіти

Міжнародна конференція про свободу в школі

У Винниківській санаторній школі-інтернаті відбулася VII Міжнародна конференція «Свобода в школі», участь у якій взяли викладачі Львівського навчально-наукового центру НПУ імені Михайла Драгоманова.

Своїми думками щодо свободи в школі ділилися делегати з дев’яти країн світу – Чехії, Литви, Нідерландів, Польщі, Естонії, Словаччини, Швеції, Фінляндії, різних куточків України.

«Коли ми говоримо про реформування освіти, то розуміємо, що без свободи воно неможливе, – зазначила директор Винниківської санаторної школи-інтернату Лілія Свистович. – Тому ми вибрали для цьогорічної конференції тему свободи в школі. Частина педагогів не хочуть свободи, бо це – відповідальність… Коли ми готувалися до цього міжнародного заходу, то попросили наших учнів зобразити їхнє розуміння свободи в школі. Більшість із них намалювала крила. Завдяки цьому з’явився символ цьогорічної конференції – пташка».

Привітав освітянське товариство, побажавши плідних дискусій, народження нових прогресивних ідей міський голова Винник Володимир Квурт.

Депутат Верховної Ради України, професор Оксана Юринець відзначила прогресивність у підході до освіти Винниківської санаторної школи-інтернату та її директора, а також підкреслила: «Свобода дає простір для розвитку, можливість учням користуватися знаннями, які вони отримують у школі. Дякую, що збираєтеся, дискутуєте. Саме завдяки небайдужим людям і відбуваються позитивні зміни».

Виступи учасників конференції, серед яких були представники були насичені цікавою, аналітично осмисленою інформацією, яку подали доступно та аргументовано.

5 Березня 2018

Автор: