ЛННЦ ПО

Львівський навчально-науковий центр професійної освіти

Стартує навчальний курс “Проективні методики в житті та практиці”

28 січня стартує навчальний курс щодо проективних методик, на якому ділитимемося цікавими техніками та методиками роботи з різним проективним інструментарієм.

Навчальний курс створений для всіх, хто хоче підвищити свій професійний рівень та отримати базові знання та навички для роботи з проективними методиками (це курс буде корисний психологам, психотерапевтам, соціальним працівникам, педагогам, тренерам, та всім, хто зацікавлений у розширенні своїх можливостей і підвищення ефективності своєї роботи). А також для тих, хто цікавиться саморозвитком та психологією і хто хотів би освоїти цей інструмент для індивідуальної роботи і отримати можливість використовувати цей чарівний інструмент для самопізнання і самодослідження.

На базовому курсі отримаєте основні знання і практичні навички, ознайомитеся з професійними секретами роботи з проективними методиками, отримаєте навики роботи з різними техніками та методиками. Це дозволить після навчання використовувати проективні методики у своїй професійній діяльності.

Курс побудований від простого до складнішого:


• на практиці познайомитеся з основними колодами карт,


• освоїте алгоритм роботи з ними,


• отримаєте досвід роботи з картами для рішення різних життєвих задач, попрацюєте зі своїми запитами .


У програмі:


• ви отримаєте навички роботи з різним проективним інструментарієм: метафоричні асоціативні карти (МАК), метафоричні кульки, камінці, тканина та ін.


• вивчення понад 40 колод МАК


• отримаєте більше 60 технік з використанням проективних методик для роботи з найрізноманітнішими запитами


• а також познайомитеся з психологічними іграми і навчитеся застосовувати різні методи роботи на основі метафори.

Ведучі навчального курсу Ольга Шабловська та Ірина Матійків.

Після закінчення навчання:
• Видається Сертифікат про проходження “Базового рівня”;
• Надається можливість практикувати і удосконалювати навички роботи з проективними методиками в “Асоціації проективних методик”.


Тривалість курсу 6 модулів. 1 модуль (8 академічних годин) – 1 раз в місяць.
Вартість участі при предоплаті до 22 січня – 400 грн, з 23 січня – 500 грн, 28 січня – 600 грн.
Щоб забронювати місце, здійсніть передоплату на картку Приват Банку: 4731185606287008 Ольга Шабловська
З усіх питань можна звертатися за номерами телефону
097 668 68 26 – Ольга, листом на мейл shablovska@gmail.com або в приватні повідомлення у фейсбук.


Програма курсу:


Модуль 1. «Хто Я? Який Я?» Техніки дослідження Я-концепції, роботи з соціальними ролями і субособистостями. Робота з тінню. Застосування карт для самопізнання та самодопомоги.
Знайомство з проективними методиками та основи роботи з ними. Можливості методу. Базові правила і принципи роботи. Робота з МАК. Специфічна спрямованість і універсальність різних колод карт. Використання проективних методик для психодіагностики й психокорекції. Індивідуальна консультація на основі проективних методик. Проективні методики в груповій роботі.


Модуль 2. «Мої стосунки». «Проблемні і конфліктні ситуації та їх вирішення». Налагодження стосунків та взаємини з протилежною статтю. Опрацювання запитів пари і сім’ї з допомогою проективного інструментарію (МАК, метафоричні кульки, тканина та ін.). Дослідження взаємин: дитячо – батьківських, подружніх, тощо. Робота з дітьми. Дослідження психологічних кордонів. Усвідомлення і вирішення конфліктів за допомогою МАК. Трансформація деструктивного конфлікту у конструктивний.


Модуль 3. «Подорож у світ емоцій і почуттів». Проективні методики в роботі з емоціями. Психосоматичний аспект в роботі з МАК. Опрацювання страхів на основі МАК (Природа страху. Страх і тривога з точки зору різних психотерапевтичних підходів. «Вигода» у страху. Страх як ресурс). Невпевненість в собі – ознаки і причини. Образа і вина. Рішення психосоматичних проблем з допомогою проективних камінців. Техніки переводу негативних емоційних станів у позитивні (або нейтральні). Розкриття ресурсів. Управління стресами.


Модуль 4. «Дозволь собі радіти» Поняття психічної травми. Проективні методики в роботі з психологічною травмою і кризовими станами. Види травм. Техніки роботи з травмами, посттравматичними та кризовими станами. Робота з втратами. Використання МАК при опрацюванні травми, втрати, ситуації невизначеності.


Модуль 5. Використання проективних методик у коучінгу. Мрія – бажання – мета – результат. Визначення життєвих цілей і їх тестування, пошук екологічних способів досягнення цілей, планування часу, вирішення проблем професійного вигорання, пошук ресурсів (час, енергія тощо). Розвитку творчого потенціалу за допомогою проективних методик. Пошук нестандартних виходів з ситуацій. «Я і фінанси». Взаємини з грошима. Опрацювання фінансових задач.


Модуль 6. Психологічні ігри та інші методи роботи на основі метафори (робота з метафоричними кульками та камінцями, тканиною). Апробація психологічних ігор. Сертифікація.

12 Січня 2017

Автор: