ЛННЦ ПО

Львівський навчально-науковий центр професійної освіти

Фестиваль різдвяних композицій

14 грудня 2017 року в приміщенні Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну відбувся фестиваль різдвяних композицій «Над вертепом зірка ясна засіяла», який традиційно організовував Львівський державний будинок техніки. У фестивалі взяли участь професійно-технічні навчальні заклади міста Львова.

Кожен навчальний заклад представив композицію, яка складалася з різдвяних символів – Шопки, Дідуха, Павука і вертепної Зірки, а також підготував виступ учнів (літературно-музичний або музичний).

У роботі журі фестивалю взяла участь доцент Львівського навчально-наукового центру професійної освіти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, доктор філософії Лідія Сліпчишин. У привітальному слові до учасників фестивалю вона підкреслила важливість участі учнів у заході, що спрямований не лише на збереження народних звичаїв і традицій, але й на можливість продемонструвати творчі здобутки, рівень яких щороку підвищується.

Усі представлені на фестивалі колективи училищ творчо підійшли до розробок ідей різдвяних композицій, зоокрема зінтегрували елементи професійної діяльності, як-от кераміка, скло, деревина…

Незабутній святковий настрій створили завдяки виконанню колядок, різдвяних мелодій, віршів новорічно-різдвяного циклу.

18 Грудня 2017

Автор: