Протягом 19-21 квітня відбувався тренінг з тактичної медицини, який провели під керівництвом аспіранта УДУ імені Михайла Драгоманова Івана Горбацьо на базі Навчально-тренувального центру “Асоціація гірських провідників “Ровінь”. Участь у тренінгу взяли бойові медики, гірські рятувальники та рятувальники-волонтери.
У програмі занять було опанування різної діяльності з тактичної медицини – введення в тактичну бойову допомогу пораненим, відмінності між цивільним і тактичним порятунком, основні причини смерті на полі бою, детальне обговорення поранень, що виникають під час тактичних операцій, рятувальне обладнання, що використовується на сучасному полі бою. А також заходи самозахисту, контроль масивної кровотечі, управління дихальними шляхами, контроль кровотечі та ін.

Опубліковано 24 Квітня 2024, автор Кубська Лариса.
У ВПУ № 20 відбулося відкриття “Центру кар’єри”, у якому взяв участь директор ЛННЦ ПО УДУ імені Михайла Драгоманова Михайло Копельчак. На створення Центру залучили кошти спецфонду училища, доброчинних організацій…
Читати більше
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ім. М.П. ДРАГОМАНОВА Львівський навчально-науковий центр професійної освіти НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» Кафедра соціології та соціальної роботи АКАДЕМІЯ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКОГО ФЛОТУ ІМ. ГЕРОЇВ ВЕСТЕРПЛЯТТЕ м. ГДИНЯ Відділ Гуманістичних…
Читати більше