IX Міжнародна конференція «Кава по-освітянськи з присмаком щастя», ініційована ГО «Школа мрій», відбулася 11-12 березня у Винниківській санаторній школі-інтернаті.
Участь у міжнародному зібранні взяли педагоги з різних куточків України, Польщі, Нідерландів.
У насиченій програмі освітянського заходу були майстерки, розмови про наболіле, здибанки з цікавими людьми.
«Ми десять років тому започаткували конференцію, – зазначила директор Винниківської санаторної школи-інтернату, голова ГО «Школа мрій» Лілія Свистович. – Не проводили тільки один раз – у 2014 році – у зв’язку з подіями на Майдані. У цьому році ми обрали тему щастя, яка водночас складна і проста».
Особливістю цьогорічної конференції була практична спрямованість виступів. Освітян ознайомили з темами «Щастя як звичка», «Батьки і вчителі», «Крижина школи і океан довкола», «Коучингові підходи і технології в освіті», «Підтримка позитивної поведінки», «Як навчити дітей співпрацювати» тощо.

Опубліковано 13 Березня 2020, автор Кубська Лариса.
НПУ ім. М. П. Драгоманова на базі Львівського навчально-наукового центру професійної освіти проводить набір на Курси підвищення кваліфікації психологів (30 год.) 02 – 23 лютого 2021 р. Видається свідоцтво про підвищення…
Читати більше
Протягом 19-21 квітня відбувався тренінг з тактичної медицини, який провели під керівництвом аспіранта УДУ імені Михайла Драгоманова Івана Горбацьо на базі Навчально-тренувального центру “Асоціація гірських провідників “Ровінь”. Участь у тренінгу…
Читати більше